top of page

Novinky

Co se děje a co chystáme

Best Friends
  • brabnikovaradka

Hernička aneb klubík pro naše děti

Milé maminky, tetičky, babičky, tatínkové..


Těší nás váš zájem o herničku a proto jsme pro vás vylepšili několik možností využití. Nově u vstupu najdete stoleček pro přípravu kávy a čaje, kde si tyto nápoje můžete připravovat bez omezení dle chuti. K dispozici budou také stolky k vyřízení emailů a jiných náležitostí. Připojení k internetu vyřizujeme! Zatím doporučujeme vlastní externí připojení.


Hernička pro vás bude otevřena každé úterý od 9 do 11 hodin. Dle domluvy může být i déle. Plánovaná změna je pouze příští úterý 19.10. kdy se v herničce koná fashion bazárek i s herničkou od 13 do 18 hodin. Všichni jste zváni!


V herničce naleznete skvělé herní prvky k zabavení vašich dětí, opičí dráhu, kreativní koutek, dětské kuchyňky, auta, knihy a někoho kdo dohlédne na dětskou zábavu zatímco vy si budete dopřávat chvíli klidu u kávy, počítače nebo jen tak sedět s nohami nahoře :)


Informace o herničce aktualizujeme a sdílíme s vámi na www.pravyhradec.cz a na facebooku Pravý Hradec a Klíček | Facebook


Sledujte nás ať vám neunikne žádná z našich novinek.
42 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Připomínáme, že o převod za Vámi omluvené lekce do 2.pololetí je možné požádat jen do konce ledna. Poté lekce propadají. To samé vrácení kurzovného za předpokladu, že nebudete pokračovat ve 2.pololet

bottom of page