top of page

Osmerčata

Den

Úterý

Čas

17:45 - 18:45

Cena

2700 Kč

Image-empty-state.png

Lektor

Lenka Srbová

Lenka je fitness trenérka a instruktorka mnoha disciplín, z nichž jednou je i příprava na OCR závody jako je například Gladiátor. Věnuje se jak ndividuálním tréninkům, tak skupinovým lekcím. Je dokonce ambassadorkou projektu Rozběháme Česko! V Řeži u Prahy má své sportovní centrum.

O aktivitě

Zařazení aktivity:

Pohybové

Věková kategorie:

7+

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

6.2.20224

11.6.2024

14

Sportovní centrum Osmička SC Osmička v Řeži, K Žalovu 224, 250 68

Email: klicek-pravyhradec@seznam.cz

Tel.: 730 935 400

Popis aktivity:

Pro všechny odvážné kluky a holky, co se nebojí složitějších překážek, mají rádi pohyb a chtěji mít nějaký větší cíl máme tento superkroužek! 

Všeobecný silový trénink zdatnosti, venkovní i vnitřní workout na překážkách z OCR závodů jako je například Gladiátor, to vše každé úterý od 17:45! Děti si zlepší fyzičku, naučí se koordinovat svoje pohyby a efektivně pracovat se silou svého těla. Nakonec budou mít i možnost se později  zůčastnit závodů ve své kategorii.

 

Poznámky:

V případě, že na kurz nenastoupíte, tak  se  jedná o 100% storno poplatek ve výši Vaší zálohy. V případě, že bude kroužek z naší strany zrušen nebo přesunut vrátíme Vám  na písemné požádání celou část Vaši platby. Omluvy je třeba čerpat  formou náhrad.  Nevracíme kurzovné.

bottom of page