top of page

MasterChef

Den

Středa

Čas

15:00 - 16:00

Cena

2880 Kč

Image-empty-state.png

Lektor

Šárka Hausnerová

Šárka je naším lektorem od roku 2014 Je to lektor mnoha tváří a pravidelně se ve svých oborech vzdělává. Vede kurzy kojeneckého a dětského plavání, psychomotorické poradny, pohybové všestrannosti, hrátky s batolátky, cvičení s kojenci, cvičení s dětmi a rodiči a vede dopobloky.

O aktivitě

Zařazení aktivity:

Klíček, Vzdělávací, Aktivity, vše

Věková kategorie:

4-8 let

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

4.10.2023

24.1.2024

8

nám. Třebízského 48

Email: klicek-pravyhradec@seznam.cz

Tel.: 730 935 400

Popis aktivity:

Děti budou vařit teplá, ale i studená jídla.  Společně si uvaříme, uklidíme a  navečeříme se. Probereme u večeře starosti všedních dětských dní. 

Výhody : 

Nepořádek v kuchyni budeme mít my  a né vy doma :) 

Budete mít 90 minut  pro sebe a  své aktivity :) 

Nakoupíme

Vše necháme čistě na dětech :)

Děti budou po večeři 

Poznámky:

Cena kurzu (16lekcí) je  2880Kč + 150 Kč jednorázový členský příspěvek. Cena  lekce 180Kč

Po přihlášení na kurz Vám přijde email ( email je potvrzení,že přihláška dorazila v pořádku), kde budou podklady pro platbu, záloha je splatná do 2 dnů po přihlášení, doplatek je  10.10. 2023. Po  přihlášení po 10.10.2023 se platí celá část a to do dvou dnů. Záloha je nevratná. V případě, že na kurz nenastoupíte, tak  se  jedná o 100% storno poplatek ve výši Vaší zálohy. V případě,že bude kroužek z naší strany zrušen nebo přesunut vrátíme Vám  na písemné požádání celou část Vaši platby.

Omluvy je třeba čerpat  formou náhrad.  Nevracíme kurzovné.

Děti si uvaří svou vlastní večeři jak teplou, tak studenou.  Je fajn mít den, kdy se nemusíte stresovat větou: Co budeme mít k večeři?

Nakoupíme, uvaříme, uklidíme. S sebou jen menší uzavíratelnou krabičku pro ochutnávky pro rodiče. Na lekcích se budou střídat tyto dvě lektorky Šárka Hausnerová a Radka Melíšková

bottom of page