top of page

Hernička, aneb klubík pro naše děti

Den

Středa

Čas

14:00- 16:30

Cena

100 Kč/lekce

Image-empty-state.png

Lektor

Veronika Lorencová

Jsem učitelkou v mateřské školce, v současné době na mateřské dovolené s 1,5 let starým chlapečkem. Zároveň mám 7 letou prvňačku. Pořádám tábory, kroužky, pracuji s dětmi a rodiči skoro celý život.
Láska ke zvířatům a přírodě mě přivedla k životnímu stylu snažícímu se o nízkou ekologickou stopu, netoxickou zátěž,permakulturu a empatický a respektující přístup ke všemu a všem.
S dětmi trávím ráda čas pro jejich nespoutané myšlení a reakce.
Pro jejich potřebu cítit, vnímat, zkoušet a radovat se. Ráda pro ně vytvářím bezpečný prostor plný respektu, lásky, přijetí, porozumění, důvěr,ale i jasných hranic a pravidelného rytmu
činností a rituálů, které nám všem dávají smysl a jistotu.Prostor, kde každý může být sám sebou a při vytváření vztahů poznává své hranice i svět kolem sebe. Provádění dětí a trávení času s nimi, to vše je pro mě práce snů.

O aktivitě

Zařazení aktivity:

Klíček, Aktivity

Věková kategorie:

1 - 6 let

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

13.9.2023

31.1.2024

15

Zdiby

Email: klicek-pravyhradec@seznam.cz

Tel.: 730 935 400

Popis aktivity:

Je připravena také  oblíbená překážková dráha, výtvarný koutek nebo tématické tvoření dle zaměření, ročního období, svátků a pod.

Pro rodiče připraven koutek pro přípravu kávy či čaje. V herničce možnost ohřevu v mikrovlnné troubě, přebalovací pult, nočníky i prkénka pro naše nejmenší.

 

Poznámky:

Jedná se o volně přístupnou aktivitu, na kterou můžete chodit nepravidelně. Vstupné se platí jednorázově 100 Kč v hotovosti na místě 

bottom of page