top of page

Vzdušná akrobacie II začátečníci

Den

Úterý

Čas

17:30 - 18:30

Cena

2700 Kč

Image-empty-state.png

Lektor

Adleta Černá

Gymnastice, párové akrobacii a vzdušné akrobacii se věnuji již mnoho let. Jsem vicemistriní ČR v aerial silks (šály). Pod Pravým Hradcem učím těmto discíplínám od roku 2017. Studuji biologii na Univerzitě Karlově a mým druhým velkým koníčkem je botanika. Vedu přírodovědný kroužek a tábory.

O aktivitě

Zařazení aktivity:

Pohybové, Aktivity

Věková kategorie:

Od 10 let

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

12.9.2023

23.1.2024

12

tělocvična ZŠ Klecany

Email: klicek-pravyhradec@seznam.cz

Tel.: 730 935 400

Popis aktivity:

Naučí se nejrůznější triky, pády, akrobatické prvky na šálách, párovou akrobacii i něco z pozemní akrobacie. Kurz je zaměřený na pohyb nad zemí, ve vzduchu, hlavou nahoru i dolů, vertikálně i horizontálně a to na šálách i na zemi. Začíná se jednoduchými cviky, jako jsou footlock, amazonka, nůžky, kosmonaut, croissant, žába, airrope a pokračuje se pády, jako jsou například pád z kosmonauta, levotočivý kotoul nebo princezna. Trénink začíná i končí protažením a strečinkem, aby druhý den nikoho nic nebolelo :-)

 

Poznámky:

Cena kurzu (18 lekcí) je 2700 Kč + 150 Kč jednorázový členský příspěvek.

Po přihlášení na kurz Vám přijde email ( email je potvrzení,že přihláška dorazila v pořádku), kde budou podklady pro platbu, záloha je splatná do 2 dnů po přihlášení, doplatek je 1.8. 2023. Po  přihlášení po 1.8.2023 se platí celá část a to do dvou dnů. Záloha je nevratná. V případě, že na kurz nenastoupíte, tak  se  jedná o 100% storno poplatek ve výši Vaší zálohy. V případě,že bude kroužek z naší strany zrušen nebo přesunut vrátíme Vám  na písemné požádání celou část Vaši platby. Omluvy je třeba čerpat  formou náhrad.  Nevracíme kurzovné.

bottom of page