top of page

Říše fantazie

Den

Pondělí

Čas

8:00 - 17:00

Cena

3200 Kč

Image-empty-state.png

Lektor

Veronika Lorencová

Jsem učitelkou v mateřské školce, v současné době na mateřské dovolené s 1,5 let starým chlapečkem. Zároveň mám 7 letou prvňačku. Pořádám tábory, kroužky, pracuji s dětmi a rodiči skoro celý život.
Láska ke zvířatům a přírodě mě přivedla k životnímu stylu snažícímu se o nízkou ekologickou stopu, netoxickou zátěž,permakulturu a empatický a respektující přístup ke všemu a všem.
S dětmi trávím ráda čas pro jejich nespoutané myšlení a reakce.
Pro jejich potřebu cítit, vnímat, zkoušet a radovat se. Ráda pro ně vytvářím bezpečný prostor plný respektu, lásky, přijetí, porozumění, důvěr,ale i jasných hranic a pravidelného rytmu
činností a rituálů, které nám všem dávají smysl a jistotu.Prostor, kde každý může být sám sebou a při vytváření vztahů poznává své hranice i svět kolem sebe. Provádění dětí a trávení času s nimi, to vše je pro mě práce snů.

O aktivitě

Zařazení aktivity:

Tábory a výlety, Aktivity

Věková kategorie:

4-8 let

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

17.7.2023

21.7.2023

12

Zdiby

Email: klicek-pravyhradec@seznam.cz

Tel.: 730 935 400

Popis aktivity:

Přeneseme se společně do světa pohádek, fantazie a příběhů. Potkáme se s pohádkovými postavami (princezny, králové, zvířátka, jednorožci, superhrdinové i zloduši, Pokémoni, draci, dinosauři a mnoho dalšího, hlavně dle preferencí dětí) a budeme cestovat časem. Podíváme se do pohádek moderních (Pokémoni, Ledové království,...) i klasických (Karkulka, O třech prasátkách...) Budeme trávit hodně času venku, uděláme si výlet a užijeme si spoustu her, tvoření, zpívání, sportu a další zábavy. Vše přizpůsobime věku a přání dětí.

 

Poznámky:

Tábor se uskuteční jen za předpokladu, že bude přihlášeno minimálně 10 dětí. 


Děti budou mít zajištěný  celodenní pitný režim, oběd a odpolední svačinku. Dopolední svačinku si děti nosí svou z domova.


Záloha je splatnái do 10 dnů po přihlášení. Záloha je nevratná. Ve chvíli, kdy na tábor nenastoupíte (jedno z jakých důvodů) záloha propadá. 

Záloha Vám nepropadne v případě, že za sebe najdete náhradníka.

Doplatek je  1.6.2023

bottom of page