top of page

Gymnastika 10-15 let

Den

čtvrtek

Čas

18:00 -19:00

Cena

2400 Kč

Image-empty-state.png

Lektor

Adléta Černá

Gymnastice, párové akrobacii a vzdušné akrobacii se věnuji již mnoho let. Jsem vicemistriní ČR v aerial silks (šály). Pod Pravým Hradcem učím těmto discíplínám od roku 2017. Studuji biologii na Univerzitě Karlově a mým druhým velkým koníčkem je botanika. Vedu přírodovědný kroužek a tábory.

O aktivitě

Zařazení aktivity:

Pohybové, Aktivity

Věková kategorie:

10-15 let

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

3.10.2024

16.1.2025

12

nám. Třebízského 48

Popis aktivity:

V hodinách gymnastiky se naučíme prvky jak ze sportovní tak z moderní gymnastiky. Zaměříme se především na správné držení těla, práci paží, zvýšení pružnosti těla a zlepšení koordinace pohybů.

 

Poznámky:

S sebou pití, sportovní oblečení a obuv. 

Cena kurzu (16lekcí) je 2400 Kč + 150 Kč jednorázový členský příspěvek.

Po přihlášení na kurz Vám přijde email ( email je potvrzení,že přihláška dorazila v pořádku), kde budou podklady pro platbu. V případě, že na kurz nenastoupíte, tak  se  jedná o 100% storno poplatek ve  výši poloviny kurzovného. V případě,že bude kroužek z naší strany zrušen nebo přesunut vrátíme Vám  na písemné požádání celou část Vaši platby. Omluvy je třeba čerpat  formou náhrad.  Nevracíme kurzovné. KROUŽEK BUDE OTEVŘEN ZA PŘEDPOKLADU, ŽE SE PŘIHLÁSÍ VÍCE JAK 6 ZÁJEMCŮ


Kurzovné můžete uhradit najednou nebo formou splátkového kalendáře, který Vám přijde automaticky po registraci, Záloha ( první splátka 50% z kurzovného je nevratná.)

Nahrazujeme lekce, které jsou zrušeny z důvodu nemoci lektora, osobních důvodů lektora. Pokusíme se zajistit na stejný den, kdy je kroužek plánovaný, ale né vždy se zadaří v tu chvíli nahrazujeme jiné dny. 

bottom of page