top of page

Vnímej všemi smysly

Den

po-pá

Čas

8:00 - 16:00

Cena

3200 Kč

Image-empty-state.png

Lektor

Veronika Lorencová

Jsem učitelkou v mateřské školce.Pořádám tábory, kroužky, pracuji s dětmi a rodiči skoro celý život. Mám zkušenosti ze školek lesních, soukromých i klasických/státních. Láska ke zvířatům a přírodě mě přivedla k životnímu stylu snažícímu se o nízkou ekologickou stopu, netoxickou zátěž,permakulturu a empatický a respektující přístup ke všemu a všem. S dětmi trávím ráda čas pro jejich nespoutané myšlení a reakce. Pro jejich potřebu cítit, vnímat, zkoušet a radovat se. Ráda pro ně vytvářím bezpečný prostor plný respektu, lásky, přijetí, porozumění, důvěry,ale i jasných hranic a pravidelného rytmu, činností a rituálů, které nám všem dávají smysl a jistotu. Prostor, kde každý může být sám sebou a při vytváření vztahů poznává své hranice i svět kolem sebe. Provádění dětí a trávení času s nimi, navíc v přírodě, to vše je pro mě práce snů.

O aktivitě

Zařazení aktivity:

Aktivity, Tábory a výlety

Věková kategorie:

4-10 let

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

22.7.2024

26.7.2024

12

nám.Třebízského 48

Email: klicek-pravyhradec@seznam.cz

Tel.: 730 935 400

Popis aktivity:

Sensory play (nebo také česky smyslové hraní) je typ her a aktivit, které se zaměřují na stimulaci smyslů u dětí a podporují jejich vývoj. Během sensory play jsou děti vystaveny různým senzorickým podnětům, při kterých jsou zapojeny jejich smysly.Děti objevují různé textury, barvy, zvuky a vnímají svět s plným nasazením a nadšením. Vyzkoušíme si různé druhy smyslového materiálu a aktivity suché, mokré i ty více matlavé - nechcete nepořádek doma? Pošlete děti dělat ho k nám!Budeme trávit hodně času venku, uděláme si výlet a užijeme si spoustu her, pokusů, tvoření, zpívání, sportu a další zábavy. Vše přizpůsobime věku a přání dětí.Pojďme svět vnímat všemi smysly - budeme špinaví a šťastní.

 

Poznámky:

Cena za tábor  je placena formou zálohy a doplatku.

Záloha ( 50% z celkové ceny ) je nevratná  a při zrušení tábora   z Vaši strany se NEVRACÍ.

Záloha je splatná do 14 dnů po přihlášení. Doplatek do 30.5.2024

V ceně návštěva venkovního bazénu se slanou vodou a protiproudem v Klecanech ( jedná se o krásnou vilku  cca 15 minut chůzí z náměstí) Bazén je krytý a vyhřívaný.

Pomůcky pro nácvik plavání

Celodenní jídlo a pití 

Materiál a pomůcky na tvoření 

Šlapací auta 

bottom of page