top of page

Cvičení pro maminky po porodu

Den

Čas

17:00 -18:00

Cena

180 Kč/ lekce

Image-empty-state.png

Lektor

Mgr. Klaudia Fabičovic

Mgr. Klaudia Fabičovic vystudovala obor Fyzioterapie na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V současné době pracuje na Klinice rehabilitačního lékařství 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze a současně pracuje na soukromé ambulanci FyzioSvět na Letné. Její profesní a zájmovou specializací je gynekologická fyzioterapie (léčba žen s bolestivou menstruací, s poruchami cyklu, s problémy s otěhotněním, bolesti v těhotenství, poporodní fyzioterapie… apod.).

O aktivitě

Zařazení aktivity:

Pohybové, Aktivity, Klíček

Věková kategorie:

Po porodu

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

2023/2024

2023/2024

10

Klíček

Email: klicek-pravyhradec@seznam.cz

Tel.: 730 935 400

Popis aktivity:

V období po porodu se veškerá naše pozornost zaměřuje na miminko a samotná maminka a péče o ni jde stranou. Avšak maminka potřebuje pomoc a prostor, aby se její tělo mohlo po porodu regenerovat. Pomocí vhodného cvičení lze efektivně odstraňovat případné bolesti pohybového aparátu a dostat se po porodu zpátky do kondice. Cvičení je zaměřeno na nejvíc problematické partie těla maminky (uvolnění napětí spodních zad, hrudníku, pánve, zlepšení rozsahu pohybu v kloubech, posílení bříška, zlepšení fungování pánevního dna atd).

 

Poznámky:

Své děti můžete vzít s sebou na cvičení.

Cvičení je vhodné pro všechny maminky.

Pro přihlášení prosím pište na klicek-pravyhradec@seznam.cz

Cvičení bude probíhat nepravidelně, několikrát do měsíce. Datumy budou vždy zveřejněny měsíc dopředu.

Cvičení lze navštěvovat nepravidelně, nebo mít předplacený kurz. S sebou pohodlné oblečení vhodné ke cvičení, podložka na cvičení

bottom of page