top of page

Těhotenské cvičení

Den

Středa

Čas

18:00 - 19:00

Cena

180 Kč/ lekce

Image-empty-state.png

Lektor

Mgr. Klaudia Fabičovic

Mgr. Klaudia Fabičovic vystudovala obor Fyzioterapie na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V současné době pracuje na Klinice rehabilitačního lékařství 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze a současně pracuje na soukromé ambulanci FyzioSvět na Letné. Její profesní a zájmovou specializací je gynekologická fyzioterapie (léčba žen s bolestivou menstruací, s poruchami cyklu, s problémy s otěhotněním, bolesti v těhotenství, poporodní fyzioterapie… apod.).

O aktivitě

Zařazení aktivity:

Pohybové, Aktivity, Klíček

Věková kategorie:

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

19.10. 2022

14. 12. 2022

10

Klíček

Email: klicek-pravyhradec@seznam.cz

Tel.: 730 935 400

Popis aktivity:

Během těhotenství prochází tělo ženy mnoha změnami, které umožňují optimální vývoj plodu a přípravu těla na porod. Ne každé tělo se těmto změnám snadno přizpůsobí, což může způsobit různé vedlejší příznaky např. bolesti páteře, kříže, změnu chůze, tvrdnutí břicha, pálení žáhy, zácpu atd. Bolesti nebo potíže vzniklé během těhotenství se mnohdy po porodu upraví, jiné však můžou přetrvávat i dlouhodobě po něm. Z tohoto důvodu je nutné bolesti začít řešit včas!

Vhodným cvičením lze bolestem pohybového aparátu předcházet nebo je zmírnit. Během těhotenství je vhodné také udržovat tělo ve fyzické kondici, aby bylo připraveno na porod miminka. I proto je dobré svěřit se do péče odborníka, který má s těhotnými pacientkami zkušenosti. Těhotenství si má žena hlavně užít a připravit se na příchod miminka.

 

Poznámky:

Jedná se o volně přístupnou aktivitu, na kterou můžete chodit nepravidelně. Vstupné se platí jednorázově 180 Kč+150 Kč jednorázový členský příspěvek.

Pro přihlášení prosím pište na klicek-pravyhradec@sezanam.cz

bottom of page