top of page

Pilates I.

Den

Pondělí

Čas

20:15 - 21:05

Cena

2550 Kč

Image-empty-state.png

Lektor

Gabriela Křečková

Gábina Křečková je lektorkou Nordic walking a Pilates od roku 2010. Má zkušenosti s klienty různého věku, zdravotního stavu i osobních cílů. Ve svých hodinách dává pozor na správné a bezpečné provedení cviků / zvládnutí techniky. Vede také individuální lekce a konzultace.

O aktivitě

Zařazení aktivity:

Pohybové, Aktivity

Věková kategorie:

Dospělí

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

5.2.2024

10.6.2024

12

aula MŠ a ZŠ Klecany

Email: klicek-pravyhradec@seznam.cz

Tel.: 730 935 400

Popis aktivity:

Pilates je systém cvičení, které vyvinul Joseph Hubertus Pilates před více než 100 lety. Rovnoměrně propracovává svalstvo, tím posiluje tělo a zlepšuje jeho držení. Důraz je kladen na správné dýchání, koncentraci, kontrolu pohybů, přesnost a plynulost cviků. Cvičení rozvíjí dýchání, koordinaci a rovnováhu a je vhodné pro každého.

 

Poznámky:

Cena kurzu (17 lekcí) je 2550 Kč + 150 Kč jednorázový členský příspěvek.

Po přihlášení na kurz Vám přijde email ( email je potvrzení,že přihláška dorazila v pořádku), kde budou podklady pro platbu. V případě, že na kurz nenastoupíte, tak  se  jedná o 100% storno poplatek ve  výši poloviny kurzovného. V případě,že bude kroužek z naší strany zrušen nebo přesunut vrátíme Vám  na písemné požádání celou část Vaši platby. Omluvy je třeba čerpat  formou náhrad.  Nevracíme kurzovné. KROUŽEK BUDE OTEVŘEN ZA PŘEDPOKLADU, ŽE SE PŘIHLÁSÍ VÍCE JAK 6 ZÁJEMCŮ

bottom of page