top of page

Vzdušná akrobacie I. pokročilí

Den

Úterý

Čas

18:30 - 19:30

Cena

1950 Kč

Image-empty-state.png

Lektor

Adleta Černá

Gymnastice, párové akrobacii a vzdušné akrobacii se věnuji již mnoho let. Jsem vicemistriní ČR v aerial silks (šály). Pod Pravým Hradcem učím těmto discíplínám od roku 2017. Studuji biologii na Univerzitě Karlově a mým druhým velkým koníčkem je botanika. Vedu přírodovědný kroužek a tábory.

O aktivitě

Zařazení aktivity:

Pohybové, Aktivity

Věková kategorie:

Od 10 let

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

1.10.2024

14.1.2025

12

tělocvična ZŠ Klecany

Email: klicek-pravyhradec@seznam.cz

Tel.: 730 935 400

Popis aktivity:

Naučí se nejrůznější triky, pády, akrobatické prvky na šálách, párovou akrobacii i něco z pozemní akrobacie. Kurz je zaměřený na pohyb nad zemí, ve vzduchu, hlavou nahoru i dolů, vertikálně i horizontálně a to na šálách i na zemi. Začíná se jednoduchými cviky, jako jsou footlock, amazonka, nůžky, kosmonaut, croissant, žába, airrope a pokračuje se pády, jako jsou například pád z kosmonauta, levotočivý kotoul nebo princezna. Trénink začíná i končí protažením a strečinkem, aby druhý den nikoho nic nebolelo :-)

 

Poznámky:

Cena kurzu (13 lekcí) je 1950 Kč + 150 Kč jednorázový členský příspěvek.

Po přihlášení na kurz Vám přijde email ( email je potvrzení,že přihláška dorazila v pořádku), kde budou podklady pro platbu. V případě, že na kurz nenastoupíte, tak  se  jedná o 100% storno poplatek ve  výši poloviny kurzovného. V případě,že bude kroužek z naší strany zrušen nebo přesunut vrátíme Vám  na písemné požádání celou část Vaši platby. Omluvy je třeba čerpat  formou náhrad.  Nevracíme kurzovné. KROUŽEK BUDE OTEVŘEN ZA PŘEDPOKLADU, ŽE SE PŘIHLÁSÍ VÍCE JAK 6 ZÁJEMCŮ

bottom of page