top of page

K.R.O.K II. Teen - age studio.

Den

Pátek

Čas

16:30 - 18:10

Cena

3800Kč

Image-empty-state.png

Lektor

Blanka Laurychová

Spoluzakladatelka Pravého Hradce.

Spoluzakladatelka a organizátorka festivalu Slavnosti pravého a levého břehu.

Pedagogická a umělecká činnost: výuka hry na klavír, hudební teorie a skladba, hlasová průprava, autorské divadlo, psychosomatické disciplíny, dialogické jednání s vnitřním partnerem (dr. I. Vyskočil), tvůrčí psaní, Laurychovo divadlo, Teen – age studio. Spolupráce s Petrem Niklem – cd Nebojím se Smrtihlava cena Anděl 2004 se souborem Lakomé Barky, Orbis Pictus. Zakladatelka sboru Klenota, umělecká vedoucí souborů Lakomé Barky, Moberg Ensemble, Cantin

O aktivitě

Zařazení aktivity:

Vzdělávací, Aktivity

Věková kategorie:

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

8.9.2023

21.1.2024

6

nám. Třebízského 48

Email: klicek-pravyhradec@seznam.cz

Tel.: 730 935 400

Popis aktivity:

Rozvoj vědomé a sebevědomé autorské mohoucnosti vychází z metody prof. Dr. Ivana Vyskočila prověřené na katedře autorské tvorby a pedagogiky DAMU.

Doba trvání studia: 3 roky, otevřená forma učení (Bernd Badegruber)

1. ročník – lidová píseň, jak funguje hudba, základy herectví, práce s textem. Závěrečná prezentace – veřejná hodina.

2. ročník – letem hudebními dějinami, základy herectví, práce s textem, tvůrčí psaní, dialogické jednání. Závěrečná prezentace – veřejná hodina.

3. ročník – programní hudba, scénická hudba, tvůrčí psaní, dialogické jednání. Absolventský projekt.

4. ročník (dobrovolný) – dramaticko hudební projekt.

 

Poznámky:

Cena kurzu (18lekcí) je 3800 Kč + 150 Kč jednorázový členský příspěvek. Po přihlášení na kurz Vám přijde email ( email je potvrzení,že přihláška dorazila v pořádku), kde budou podklady pro platbu, záloha je splatná do 2 dnů po přihlášení, doplatek je 1.8. 2023. Po  přihlášení po 1.8.2024 se platí celá část a to do dvou dnů. Záloha je nevratná. V případě, že na kurz nenastoupíte, tak  se  jedná o 100% storno poplatek ve výši Vaší zálohy. V případě,že bude kroužek z naší strany zrušen nebo přesunut vrátíme Vám  na písemné požádání celou část Vaši platby. Omluvy je třeba čerpat  formou náhrad.  Nevracíme kurzovné.

bottom of page