top of page

Cvičení s kojenci (Háďata)

Den

Středa

Čas

10:30-11:10

Cena

120 Kč/lekce

Image-empty-state.png

Lektor

Šárka Hausnerová

Šárka je naším lektorem od roku 2014 Je to lektor mnoha tváří a pravidelně se ve svých oborech vzdělává. Vede kurzy kojeneckého a dětského plavání, psychomotorické poradny, pohybové všestrannosti, hrátky s batolátky, cvičení s kojenci, cvičení s dětmi a rodiči a vede dopobloky.

O aktivitě

Zařazení aktivity:

Pohybové, Aktivity

Věková kategorie:

Od doby, kdy lezou, plazí

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

11.9.2024

29.1.2025

10

nám. Třebízského 48

Email: klicek-pravyhradec@seznam.cz

Tel.: 730 935 400

Popis aktivity:

Informace o potřebách dítěte v souladu s jeho psychomotorickou vyspělostí. Nácvik správné manipulace s dítětem při každodenní péči. Informace o možnostech kojence. Nácvik každodenní běžné stimulace dítěte v oblasti pohybového vývoje, rozvoje jemné motoriky,hrubé motoriky, rozumu a řeči. A to vše formou společné hry. Přijďte vyzkoušet, co bude Vaše děťátko bavit nejvíc. Naučíme Vás toho mnoho a pomůžeme Vám najít inspiraci, která z všedních dní udělá nevšední událost.

 

Poznámky:

Jedná se o volně přístupnou aktivitu, na kterou můžete chodit nepravidelně. Vstupné se platí jednorázově 120 Kč v hotovosti na místě nebo 1080  Kč na permanentku (1080 Kč -10 vstupů). Pernamentka lze zakoupit na místě. +150 Kč jednorázový členský příspěvek.


Na lekcích se třídají dvě lektorky 

Šárka Hausnerová

Veronika Lorencová


Jména lektorů na konkretních  lekcí jsou viditelné ve webookeru.

bottom of page