Dětská jóga s angličtinou

Den

Pondělí

Čas

17:30 - 18:30

Cena

2550 Kč

Image-empty-state.png

Lektor

Helena McAlorum

Helena Mcalorum je certifikovaná lektorka hatha jógy s několikaletou praxí a lektorka dětské jógy. Na jejich lekcích naleznete dynamiku, protažení, ale i klid, harmonii a radost z pohybu. Ve svých lekcích se zaměřuje na dech. V dnešní době člověk pořád někam spěchá, jóga nás učí se zastavit a být v přítomném okamžiku. Při pravidelném praktikování uvidíte kladné výsledky na vaše tělo, mysl a duši.

O aktivitě

Zařazení aktivity:

Pohybové, Aktivity

Věková kategorie:

Pro děti 3 - 6 let

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

12.9.2022

9.1.2023

12

nám. Třebízského 48

Email: klicek-pravyhradec@seznam.cz

Tel.: 730 935 400

Popis aktivity:

Jóga je pro děti přirozeným pohybem, který jim v dnešní době chybí. Utužuje zdraví dětí, vede ke zdravému způsobu života, probouzí v dětech radost a lásku nejen k sobě, ale i k okolí. Děti se prostřednictvím cvičení seznámí se svým tělem a naučí se správným pohybovým návykům a naučí se relaxovat. Cvičení bude provázeno příběhy, které si děti zamilují. Angličtinu budou slyšet, vnímat a dělat. Pohyb a jazyk je v životě nerozlučná dvojice.

 

Poznámky:

Cena kurzu (16 lekcí) je 2400 Kč + 150 Kč jednorázový členský příspěvek.

Po přihlášení na kurz Vám přijde email ( email je potvrzení,že přihláška dorazila v pořádku), kde budou podklady pro platbu, záloha je splatná do 7 dnů po přihlášení, doplatek je 15.8.2022. Po  přihlášení po 15.8.2022 se platí celá část a to do dvou dnů. Záloha je nevratná. V případě, že na kurz nenastoupíte, tak  se  jedná o 100% storno poplatek ve výši Vaší zálohy. V případě,že bude kroužek z naší strany zrušen nebo přesunut vrátíme Vám  na písemné požádání celou část Vaši platby.