top of page

Dětská jóga s angličtinou

Den

Pondělí

Čas

17:30 - 18:30

Cena

150Kč/ lekce

Image-empty-state.png

Lektor

Helena McAlorum

Helena Mcalorum je certifikovaná lektorka hatha jógy s několikaletou praxí a lektorka dětské jógy. Na jejich lekcích naleznete dynamiku, protažení, ale i klid, harmonii a radost z pohybu. Ve svých lekcích se zaměřuje na dech. V dnešní době člověk pořád někam spěchá, jóga nás učí se zastavit a být v přítomném okamžiku. Při pravidelném praktikování uvidíte kladné výsledky na vaše tělo, mysl a duši.

O aktivitě

Zařazení aktivity:

Na čekačce

Věková kategorie:

Pro děti 3 - 6 let

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

10.6.2024

12

nám. Třebízského 48

Popis aktivity:

Jóga je pro děti přirozeným pohybem, který jim v dnešní době chybí. Utužuje zdraví dětí, vede ke zdravému způsobu života, probouzí v dětech radost a lásku nejen k sobě, ale i k okolí. Děti se prostřednictvím cvičení seznámí se svým tělem a naučí se správným pohybovým návykům a naučí se relaxovat. Cvičení bude provázeno příběhy, které si děti zamilují. Angličtinu budou slyšet, vnímat a dělat. Pohyb a jazyk je v životě nerozlučná dvojice.

 

Poznámky:

Cena kurzu (16 l ekcí) je 2400 Kč + 150 Kč jednorázový členský příspěvek.

Po přihlášení na kurz Vám přijde email ( email je potvrzení,že přihláška dorazila v pořádku), kde budou podklady pro platbu. V případě, že na kurz nenastoupíte, tak  se  jedná o 100% storno poplatek ve  výši poloviny kurzovného. V případě,že bude kroužek z naší strany zrušen nebo přesunut vrátíme Vám  na písemné požádání celou část Vaši platby. Omluvy je třeba čerpat  formou náhrad.  Nevracíme kurzovné. KROUŽEK BUDE OTEVŘEN ZA PŘEDPOKLADU, ŽE SE PŘIHLÁSÍ VÍCE JAK 6 ZÁJEMCŮ

bottom of page