top of page

Pohybová všestrannost od 4 let

Den

Úterý

Čas

17:00 - 17:45

Cena

2550 kč

Image-empty-state.png

Lektor

Šárka Hausnerová

Šárka je naším lektorem od roku 2014 Je to lektor mnoha tváří a pravidelně se ve svých oborech vzdělává. Vede kurzy kojeneckého a dětského plavání, psychomotorické poradny, pohybové všestrannosti, hrátky s batolátky, cvičení s kojenci, cvičení s dětmi a rodiči a vede dopobloky.

O aktivitě

Zařazení aktivity:

Pohybové, Aktivity

Věková kategorie:

Od 4 let

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

10.9.2024

14.1.2025

15

nám. Třebízského 48

Email: klicek-pravyhradec@seznam.cz

Tel.: 730 935 400

Popis aktivity:

Formou hry se děti naučí: prohrávat i vítězit, pracovat v týmu, najít a využít veškerou duševní i fyzickou sílu, která se v nich nachází, zapojovat svaly, o kterých zatím nevědí, že je mají. Děti si během kurzu vytvoří pozitivní přístup k aktivnímu pohybu a sportu. Najdou si při tom nové kamarády, naučí se nové věci a ještě si u toho užijí spoustu zábavy.

 

Poznámky:

Cena kurzu (15lekcí) je 2250 Kč + 150 Kč jednorázový členský příspěvek.

Po přihlášení na kurz Vám přijde email ( email je potvrzení,že přihláška dorazila v pořádku), kde budou podklady pro platbu. V případě, že na kurz nenastoupíte, tak  se  jedná o 100% storno poplatek ve  výši poloviny kurzovného. V případě,že bude kroužek z naší strany zrušen nebo přesunut vrátíme Vám  na písemné požádání celou část Vaši platby. Omluvy je třeba čerpat  formou náhrad.  Nevracíme kurzovné. KROUŽEK BUDE OTEVŘEN ZA PŘEDPOKLADU, ŽE SE PŘIHLÁSÍ VÍCE JAK 6 ZÁJEMCŮ

bottom of page