top of page

Atletika školkové děti

Den

Pátek

Čas

15:30 - 16:30

Cena

2100 Kč

Image-empty-state.png

Lektor

Pavla Křemenová

Pavla je naším lektorem od roku 2007. Je velmi spolehlivá a oblíbená lektorka. Mimo jiné vede i kurzy plavání v Letňanech.

O aktivitě

Zařazení aktivity:

Pohybové, Aktivity

Věková kategorie:

5 - 7 let

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

20.9.2024

10.1.2025

12

sportoviště ZŠ Klecany

Email: klicek-pravyhradec@seznam.cz

Tel.: 730 935 400

Popis aktivity:

Nejde o to, aby se z takto malých dětí stávali „profesionálové“. Naopak – služba je určena rodičům, kteří hledají pro své ratolesti kroužek zaměřený na všestrannou pohybovou aktivitu. Atletika v začátcích nenutí děti ke specializaci. Běh, skok, hod, to jsou pohybové aktivity, které jsou základem nejen pro jednotlivé disciplíny v atletice, ale i v jiných sportech.

 

Poznámky:

Cena kurzu (14lekcí) je 2100 Kč + 150 Kč jednorázový členský příspěvek.

Po přihlášení na kurz Vám přijde email ( email je potvrzení, že přihláška dorazila v pořádku), kde budou podklady pro platbu. V případě, že na kurz nenastoupíte, tak  se  jedná o 100% storno poplatek ve  výši poloviny kurzovného. V případě,že bude kroužek z naší strany zrušen nebo přesunut vrátíme Vám  na písemné požádání celou část Vaši platby. Omluvy je třeba čerpat  formou náhrad.  Nevracíme kurzovné. KROUŽEK BUDE OTEVŘEN ZA PŘEDPOKLADU, ŽE SE PŘIHLÁSÍ VÍCE JAK 6 ZÁJEMCŮ


Kurzovné můžete uhradit najednou nebo formou splátkového kalendáře, který Vám přijde automaticky po registraci, Záloha ( první splátka 50% z kurzovného je nevratná.)

Nahrazujeme lekce, které jsou zrušeny z důvodu nemoci lektora, osobních důvodů lektora. Pokusíme se zajistit na stejný den, kdy je kroužek plánovaný, ale né vždy se zadaří v tu chvíli nahrazujeme jiné dny. Nenahrazujeme lekce zrušené z důvodu špatného počasí.

bottom of page