top of page

Hatha jóga pro začátečníky i pokročilé.

Den

Pondělí

Čas

19:00 - 20:00

Cena

150 Kč/lekce

Image-empty-state.png

Lektor

Helena McAlorum

Helena Mcalorum je certifikovaná lektorka hatha jógy s několikaletou praxí a lektorka dětské jógy. Na jejich lekcích naleznete dynamiku, protažení, ale i klid, harmonii a radost z pohybu. Ve svých lekcích se zaměřuje na dech. V dnešní době člověk pořád někam spěchá, jóga nás učí se zastavit a být v přítomném okamžiku. Při pravidelném praktikování uvidíte kladné výsledky na vaše tělo, mysl a duši.

O aktivitě

Zařazení aktivity:

Pohybové, Aktivity

Věková kategorie:

Dospělí

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

5.2.2024

24.6.2024

12

nám. Třebízského 48

Popis aktivity:

Hatha jóga je ideální cvičení pro každého, kdo se chce příjemně protáhnout, uvolnit a zbavit stresu. Výraz „hatha“ je ve skutečnosti spojením slov „ha“, jež znamená v sanskrtu Měsíc, a „tha“, které označuje Slunce, to znamená dva opačné principy – protipóly, mezi nimiž (v ideálním případě) existuje stav rovnováhy. A právě to je cílem hatha jógy – navodit v těle a mysli stav harmonie. To vše pomocí ásan (konkrétních pozic), pránájámy (technik umožňujících ovládání dechu) a meditace (zklidnění mysli). Během cvičení se v těle uvolňují různé bloky, které brání volnému proudění životní energie, rozvíjí se nové schopnosti těla i mysli a člověk se stává vnímavější vůči všemu, co se odehrává uvnitř jeho organismu.

 

Poznámky:

Jedná se o volně přístupnou aktivitu, na kterou můžete chodit nepravidelně. Vstupné se platí jednorázově 150 Kč v hotovosti na místě nebo 1350  Kč na permanentku (1350 Kč - 10 vstupů). Pernamentka lze zakoupit na místě. +150 Kč jednorázový členský příspěvek.


bottom of page