top of page

Novinky

Co se děje a co chystáme

Best Friends
  • brabnikovaradka

Zajímavé aktivity pro naše nejmenší

https://www.pravyhradec.cz/krouzky/11117


Zařazení aktivity: ​

Pohybové

Věková kategorie: ​

Do doby, kdy nelezou

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

2. 9. 2021

30. 6. 2022

10

nám. Třebízského 48

Email: klicek-pravyhradec@seznam.cz Tel.: 730 935 400

Popis aktivity:

Informace o potřebách dítěte v souladu s jeho psychomotorickou vyspělostí. Nácvik správné manipulace s dítětem při každodenní péči. Informace o možnostech kojence. Nácvik každodenní běžné stimulace dítěte v oblasti pohybového vývoje, rozvoje jemné motoriky,hrubé motoriky, rozumu a řeči. A to vše formou společné hry. Přijďte vyzkoušet, co bude Vaše děťátko bavit nejvíc. Naučíme Vás toho mnoho a pomůžeme Vám najít inspiraci, která z všedních dní udělá nevšední událost.

Poznámky:

Jedná se o volně přístupnou aktivitu, na kterou můžete chodit nepravidelně. Vstupné se platí jednorázově 100 Kč v hotovosti na místě nebo 90 Kč na permanentku (900 Kč -10 vstupů). Pernamentka lze zakoupit na místě.+150 Kč jednorázový členský příspěvek Při rezervaci v systému webooker si můžete lekce navolit a platit každou lekci na místě .
46 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Připomínáme, že o převod za Vámi omluvené lekce do 2.pololetí je možné požádat jen do konce ledna. Poté lekce propadají. To samé vrácení kurzovného za předpokladu, že nebudete pokračovat ve 2.pololet

bottom of page