top of page

Novinky

Co se děje a co chystáme

Best Friends
  • brabnikovaradka

Mikulášská stezka

Aktualizováno: 4. 11. 2021

Vážení sousedé, chtěli bychom s vaší pomocí uspořádat Mikulášskou stezku pro děti dne 5.12.2020 od 13 do 17 hodin Případně čas upravíme dle množství pořadatelů stezky a vzájemné domluvy.


Stezka múže pojednávat o historii sv. Mikuláše, historii lze dohledat na internetu a rozdělit mezi pořadatele. Dále plnění úkolů s tématikou sv. Mikuláše, pojednání o dobro x zlo. Jednotlivá stanoviště tady mohou mít úkoly nebo jen povídání o historii, povídání co je dobro, co zlo se zapojením dětí nebo jak kdo vymyslí. Úkoly mohou být omalovánky, malování, vyplnění lehkého testu s tématikou zimy, sv. Mikuláše, blížících se vánoc… otázky co je dobré a co zlé, hádání pohádek dle obrázků, zvířátka která se ukládají k zimnímu spánku a která naopak v zimě potkat můžeme… Jistě nás mnohé napadne. Můžeme se vzájemně radit, vytvořit skupinu na messengeru či přes email.


Jednotlivá stanoviště by měla být označená, Označení můžeme vymyslet a dodat. Na stanovišti by měl vždy někdo být nebo bude uvedeno zazvoňte apod.

Na konci stezky bude Mikuláš, anděl a čert, kteří mohou předat dětem pytlíček od rodičů. Vše domlouváme v emailu, individuálně..


Odměna za splnění úkolů na každém stanovišti. Sladkost, ovoce, uhlí nebo brambora, na vlastní náklady, případně se můžeme soukromě domluvit. Chtěli bychom aby se zapojilo co nejvíc lidí :-) aby stezka byla poučná, zážitková a pestrá co se úkolů i povídání týká. Přijímáme návrhy, připomínky i pořadatele na e mailu brabnikovaradka@gmail.com do 25.11.2020 poté vytvoříme mapu stezky a doladíme poslední detaily.


Děkujeme za váš zájem www.pravyhradec.cz
202 zobrazení

Comments


bottom of page