top of page

Novinky

Co se děje a co chystáme

Best Friends
  • Obrázek autoraBarbora Křikavová

Dramaťák v novém kabátě

Aktualizováno: před 5 dny

ZÁPIS DO KURZU 14.6. od 16:00 v KRD Klíček, nám. Třebízského 48, Klecany🎭 Pozvánka na hudebně dramatický kroužek pro děti od 10 let! 🎶


Vážení rodiče,


hledáte pro své dítě zábavnou a vzdělávací aktivitu, která podpoří jeho umělecký talent a osobní rozvoj? Představujeme vám náš nový hudebně dramatický kroužek, který je ideální příležitostí pro každé dítě, které miluje hudbu, divadlo a kreativní vyjádření.


V našem kroužku se děti naučí základy dramatického umění a hudby, rozvinou svou kreativitu, sebevědomí a schopnost sebeprezentace. Získají dovednosti v herectví, improvizaci a naučí se, jak správně používat dech a hlas. Navíc se seznámí s tvorbou obsahu na sociálních sítích, jako jsou YouTube, X a Instagram, a vyzkouší si tvorbu podcastů, Reels a Stories.


Děti se připraví na castingy a naučí se, jak vytvořit úspěšné divadelní představení. Budou objevovat tajemství dramaturgie, scénáře, režie, scénografie, produkce a scénické hudby. Kromě toho je naučíme bezpečnému užívání internetu a poskytneme jim příležitost účastnit se workshopů ve spolupráci s filmovou školou Aeroškola.


Kroužek se bude konat každý pátek od 14h do 16:15

ZÁPIS bude již nyní v pátek 14.6. od 14:00 v KRD Klíček na nám. Třebízského 48 v Klecanech


🎭🎶 Pomozte svému dítěti objevit kouzelný svět hudby a divadla! 🎶🎭
15 zobrazení

Comments


bottom of page