top of page

Novinky

Co se děje a co chystáme

Best Friends
  • brabnikovaradka

Dopoblok pro rodiče s dětmi mix

Milé maminky oblíbený dopoblok se Šárkou v dočasně jiném kabátku :)


Dobrý den, protože je doba častých nemocí, tak jsem se rozhodla, že bude pro Vás i nás nejlepší sjednotit všechny věkové kategorie dohromady. Je mi líto, když jste ve skupině po jednom či nepřijde nikdo :(

Udělala bych to následovně. Formou organizované herničky. Pro děti je momentálně nejdůležitější socializace, které mají málo. Myslím si, že mix věkové kategorie by mohl mladším dětem ukázat i vzorce chování starších dětí. A starší děti si budou muset upevnit toleranci a pochopení k mladším dětem.

Miminka jsou také vítaná, jistě si najdeme chvíli, kdy si budeme moc individuálně ukázat určitě cviky a motivace pro následný rozvoj. Může to být propojení i pro Vás rodiče. Myslím si, že přátel není nikdy dost. Naše komunita vždy byla pevným základem pro budoucí přátelství.

Čas: 9:00 konec individuální dle potřeby Vaší a Vašich dětí :) ( do 12h max). zatím pro čtvrtek 2.12. Celá situace mě velmi mrzí. A budu ráda, když se podaří naše kroužky udržet naživu:)

Prosím je nutná rezervace!!!max15 dětí! Pravý Hradec - Registrace na akci (webooker.eu)

děkuji za pochopení Šárka.Možnost kávy, čaje a drobného občerstvení aneb co kdo donese.do 20 maminek s platným AG testem
60 zobrazení

Comments


bottom of page