top of page

Novinky

Co se děje a co chystáme

Best Friends
  • brabnikovaradka

Dopoblok pro rodiče s dětmi mix

Milé maminky oblíbený dopoblok se Šárkou v dočasně jiném kabátku :)


Dobrý den, protože je doba častých nemocí, tak jsem se rozhodla, že bude pro Vás i nás nejlepší sjednotit všechny věkové kategorie dohromady. Je mi líto, když jste ve skupině po jednom či nepřijde nikdo :(

Udělala bych to následovně. Formou organizované herničky. Pro děti je momentálně nejdůležitější socializace, které mají málo. Myslím si, že mix věkové kategorie by mohl mladším dětem ukázat i vzorce chování starších dětí. A starší děti si budou muset upevnit toleranci a pochopení k mladším dětem.

Miminka jsou také vítaná, jistě si najdeme chvíli, kdy si budeme moc individuálně ukázat určitě cviky a motivace pro následný rozvoj. Může to být propojení i pro Vás rodiče. Myslím si, že přátel není nikdy dost. Naše komunita vždy byla pevným základem pro budoucí přátelství.

Čas: 9:00 konec individuální dle potřeby Vaší a Vašich dětí :) ( do 12h max). zatím pro čtvrtek 2.12. Celá situace mě velmi mrzí. A budu ráda, když se podaří naše kroužky udržet naživu:)

Prosím je nutná rezervace!!!max15 dětí! Pravý Hradec - Registrace na akci (webooker.eu)

děkuji za pochopení Šárka.Možnost kávy, čaje a drobného občerstvení aneb co kdo donese.


Covid info. Mateřská centra a DDM · Covid Portál (gov.cz)


do 20 maminek s platným AG testem
60 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Připomínáme, že o převod za Vámi omluvené lekce do 2.pololetí je možné požádat jen do konce ledna. Poté lekce propadají. To samé vrácení kurzovného za předpokladu, že nebudete pokračovat ve 2.pololet

bottom of page