Gymnastický tábor

Den

Pondělí

Čas

8:00 - 17:00

Cena

3000 Kč

Image-empty-state.png

Lektor

Tereza Oršulíková


Tanci a pohybu se věnuji již od dětství. Moje cesta vedla od prvních krůčků v taneční přípravce, přes různé taneční kroužky až k cirkusovému umění, představení s ohněm, tanci s obručemi, akrobacii a závěsné akrobacii, zpět k tanci jako základu pohybu a zdroje hlubokého prožitku.

Navštěvovala jsem taneční kurzy a dílny "Léčení pohybem", účastnila se mezinarodních projektů a kurzů zaměřených na cirkusové umění, sociální cirkus a cirkusovou pedagogiku. Působila jsem ve Slovinsku jako lektorka a zároveň rozvíjela své vlastní pohybové dovednosti a znalosti fyziologie lidského těla jako nástroje pro umění.
Nyní pokračuji v performativním umění, lektorování, studiu tance a pohybu, sbírám a kombinuji inspiraci z různých zemí a stylů a neustále se učím z nových zkušeností.

Pozoruji, jak pohyb působí na lidskou psychiku, vývoj, sebevědomí a posílení, sebeuvědomění a budování autonomní osobnosti. Zároveň vnímám pohyb pohledem tvořivého umělce, kdy zažívám, jak se pohyb ve spojení s hudbou a uměním dotýkají lidského srdce a duše a umožňují člověku vyjádřit své vnitřní cítění.
Kladu důraz na to, aby byl proces učení a seberozvoje skrze pohybové umění zdravý a léčivý.

O aktivitě

Zařazení aktivity:

Tábory a výlety

Věková kategorie:

Od 7 let

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

18. 7. 2022

22. 7. 2022

12

tělocvična ZŠ Klecany

Email: klicek-pravyhradec@seznam.cz

Tel.: 730 935 400

Popis aktivity:

Na gymnastickém táboře se naučíme základní prvky gymnastiky a pozemní akrobacie. Zaměříme se především na správné držení těla, porozumění tělu, dynamiku pohybu, vnímání rytmu, zvýšení pružnosti těla, péči o tělo v pohybu a zlepšení koordinace pohybů.

 

Poznámky:

Výlet do Jumpparku Letňany