top of page

Terapie Reiki

Den

Dle objednávky

Čas

Cena

1000 Kč /lekce

Rezervace
Image-empty-state.png

Lektor

Aneta Lukschová

Popis lektora: Jmenuji se Anet a kromě terapeutky Reiki, což mě v mém životě neuvěřitelně baví a naplňuje ze všeho nejvíce, jsem také lektorkou a učitelkou anglického jazyka. Mimo Reiki terapii se věnuji také meditační praxi a terapii SRT pomocí kyvadla. Jsem již 10 let veganka a zdravý životní styl spolu se sportem jsou pro mě neoddělitelnou součástí mého života. Řídím se zásadou: “ Ve zdravém těle zdravý duch.” a věřím, že to platí obousměrně

O aktivitě

Zařazení aktivity:

Aktivity, Vzdělávací

Věková kategorie:

-

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

-

-

1

nám. Třebízského 48

Pro přihlášení nás prosím kontaktujte :

Email: klicek-pravyhradec@seznam.cz

Tel.: 730 935 400

Popis aktivity:

Touto úžasnou harmonizační terapií Tě budu provádět já, terapeutka a průvodce Reiki. Zasvěcením jsem prošla u úžasné mistryně Markéty Grandis Šírkové a tato léčivá a harmonizační metoda mne natolik nadchla, že ji denně používám jak pro sebe, tak pro své klienty, přátelé nebo rodinu. S reiki začínám každé ráno, když si reikuji kávu nebo svůj šálek vody a den zakončuji harmonizací čaker a příjemnou energií na uvolnění před spánkem. Fascinuje mě, že tělo každého z nás se může samo-léčit a pomocí této terapie se dají velmi rychle a efektivně navodit obnovující, léčivé a harmonizační funkce v těle.

 

Poznámky:

Terapie Reiki dodává překrásnou čistou energii všem orgánům vašeho těla a tím umožňuje a harmonizuje jejich správnou funkci.

Reiki odstraňuje energetické bloky a vyrovnává energetické pole člověka, podporuje učení, koncentraci, odbourává stres, zlepšuje kvalitu spánku, fyzickou i psychickou kondici, přináší pocit úžasného uvolnění a klidu, čistí tělo od toxinů, zlepšuje paměť a koncentraci, harmonizuje čakry a auru klienta.

Tato energie spouští v těle léčebný proces, který začíná čištěním nejvíce postižených orgánů.

bottom of page