top of page

Hormonální jógová terapie - večerní seminář

Den

Úterý

Čas

18:00-20:30

Cena

2900 Kč

Image-empty-state.png

Lektor

Jana Hrabalová

O aktivitě

Zařazení aktivity:

Pohybové, Aktivity

Věková kategorie:

18+

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

15.11.2022

29.11.2022

8

Klíček

Email: klicek-pravyhradec@seznam.cz

Tel.: 730 935 400

Popis aktivity:

V rámci semináře se postupně naučíte celou sestavu cviků hormonální jógové terapie,  harmonizaci energie a čaker a navíc dechové a protistresové cviky. Sestava po jejím  naučení trvá cca 30 minut. Cvičit pak můžete v klidu domova anebo docházet na lekce  pro absolventky, které plánujeme. Nepotřebujete žádné speciální vybavení nebo  oblečení, pouze podložku na cvičení. Blahodárné účinky této metody využijete pro své  ženské zdraví a pohodu po celý život.


Speciální cviky stimulují žlázy s vnitřní sekrecí a v našem těle dochází přirozeně k tvorbě většího množství  hormonů, které nám s věkem, díky stresu, ale také díky dalším faktorům klesají anebo kolísají. Hormonální jógová terapie POMÁHÁ nejen ženám, které chtějí OTĚHOTNĚT či se potýkají se  SYMPTOMY MENOPAUZY - celkově harmonizuje hormonální hladiny v našem těle. ODBOURÁVÁ  KAŽDODENNÍ STRES, navrací ENERGII a VITALITU. Pomůže s PROBLÉMY SE ŠTÍTNOU ŽLÁZOU,  NESPAVOSTÍ, těm, kteří zažívají SYNDROM VYHOŘENÍ, úzkostné stavy, VYPADÁVÁNÍ VLASŮ či nízké  libido. Rozproudí LYMFU, posílí IMUNITU, odstraní migrény. Budete se víc usmívat a cítit se spokojeně nebo nastartujete tělo k hubnutí. 

Poznámky:

Na rozdíl od klasické jógy má VELMI RYCHLÉ VÝSLEDKY. Zvládnete ji i bez předchozí  zkušenosti s jógou. Stačí absolvovat seminář, kde se postupně naučíte celou sestavu cviků a navíc dechová cvičení a  protistresové cviky. Sestava po jejím naučení trvá cca 30 minut. Cvičit pak můžete v klidu  domova anebo docházet na lekce pro absolventky, které plánujeme. Nepotřebujete žádné  speciální vybavení nebo oblečení. Pokud chcete, můžete si koupit jen podložku na cvičení,  případně blok na jógu, ale ani to není nezbytně nutné. Blahodárné účinky této metody využijete  po celý život

bottom of page