top of page

Lego modeláři

Den

Úterý

Čas

16:00- 19:00

Cena

1100 Kč

Image-empty-state.png

Lektor

Michal Jarolímek

Michalovi je 30 let. S manželkou se do Klecan přistěhovali před rokem a půl. Sedm let pracuje jako programátor v pražském herním studiu Warhorse (hra Kingdom Come: Deliverence). Kromě programování ho baví fotografování, historie a poslední roky také Lego.

O aktivitě

Zařazení aktivity:

Vzdělávací

Věková kategorie:

6 - 19 let

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

11. 1. 2022

29.3. 2022

14

Klíček

Email: klicek-pravyhradec@seznam.cz

Tel.: 730 935 400

Popis aktivity:

Informace pro zájemce:

Děcka, chtěl bych si splnit sen a postavit pořádné funkční Lego město. Ale na to potřebuji posily: kluky a holky, které baví skládat stavebnice a měli by chuť si vymýšlet své vlastní Lego projety. Budeme nejen skládat originální lego sety, ale ve skupinkách podle zájmu (vlaky, velké i menší budovy, ulice) vytvoříme vlastní modely, které nejlépe zapadnou do našeho města. Některé modely rozpohybujeme motory a s využitím senzorů naprogramujeme jejich chování.

Informace pro rodiče:

Naším společným cílem bude vytvořit komplexní model Lego města. Při tom budeme rozvíjet jemnou motoriku a prostorovou představivost. V menších týmech budeme vymýšlet své vlastní projekty. Díky tomu využijeme trochu matematiky, trochu počítačových dovedností ale také schopnosti se společně domlouvat, plánovat, shánět si informace a prezentovat naši práci.

 

Poznámky:

S sebou přezuvky, tužku a papír.

bottom of page