top of page

Ranní jemné cvičení

Den

Úterý

Čas

8:40 - 9:50

Cena

110 Kč/lekce

Image-empty-state.png

Lektor

Nikola Kovalovská

Józe se věnuji již řadu let a svou jógovou praxi průběžně rozvíjím. Mám 3 krásné děti a manžela velkého sportovce. Rodina je pro mě momentálně největší náplní mého času.

V mých lekcích se prolínají jemné jógové pozice s dechem, v kombinaci s rehabilitačními prvky, a efektivními jemnými cviky z jógové terapie.

Díky józe více vnímám a respektuji své tělo, a nacházím v sobě klid a rovnováhu. Své vlastní fyzické nedostatky léčím pozorností ke svému tělu a slabosti se snažím naplnit silou. Pravidelná praxe je nezbytná k pokroku. Přidejte se a zacvičme si společně 😊🙏

O aktivitě

Zařazení aktivity:

Pohybové

Věková kategorie:

Dospělí

Začátek:

Konec:

Kapacita:

Místo konání:

Kontakt:

4.1.2022

28.6.2022

12

Aula Mš Klecany

Email: klicek-pravyhradec@seznam.cz

Tel.: 730 935 400

Popis aktivity:

Naučíme se vnímat naše tělo.  V toto ranním jemném jógovém cvičení se budeme snažit propojit dech s pohyby našeho těla. Na základě vlastních zkušeností do cvičení vkládám nenápadné, ale účinné rehabilitační cviky a také ráda využívám spoustu pomůcek. Právě proto, že nám pomáhají 😉. Pomáhají nám se dostat do pozice lépe tak, abychom se v ní cítili dobře. Lekce budou zaměřeny na práci s pánevním dnem a sílu středu, na cviky posilující a tím ochraňující záda, a na celkové protažení a zpevnění těla, abychom se v něm cítili dobře. Cvičení je vhodné pro VŠECHNY maminky.

 

Poznámky:

Jedná se o volně přístupnou aktivitu, na kterou můžete chodit nepravidelně. Vstupné se platí jednorázově 100 Kč v hotovosti na místě nebo 90 Kč na permanentku (900 Kč -10 vstupů). 

Při rezervaci v systému Webooker si můžete lekce navolit a platit každou lekci v hotovosti na místě. 150 Kč jednorázový členský příspěvek zašlete, prosím,  dle platebních pokynů na učet.

.

bottom of page