Volnočasové aktivity pro občany Klecan a okolí

Tým

Vedení:

Zdeňka Tomášová - předsedkyně spolku.

Lektoři:

Michaela Borovičková - lektorka kurzu " Cvičení s dětmi od 2,5 let s rodiči"  a " Cvičení s kojenci a batolaty".

Adléta Černá - lektorka kurzu " Akrobacie na šálách".

Pavel Černý - lektor výuky hry na ukulele a akustické kytary.

Kristýna Flašková - lektorka Jezdeckého klubu.

Magda Frýbortová má zkušenosti s vedením předškolních i školních dětí (pražská agentura Kroužky), pracovala jako učitelka ČJ a TV pro II.stupeň ZŠ a nyní je na mateřské dovolené. Má tři syny. V Klíčku vede Zpívánky s Magdou.

Kateřina Hanušová studuje Hudební vědu na Filozofické fakultě univerzity Karlovy v Praze. Zpěvu se věnovala nejprve v dětském a následně smíšeném pěveckém sboru, od patnácti let zpívá také sólově. V Klíčku vyučuje zpěv sólový, vede také skupiny zpěváků a jednorázové pěvecké akce.

Šárka Hausnerová - lektorka kurzu " Cvičení s dětmi od 4 let bez rodičů" a " Cvičení s kojenci a batolaty".

Nikola Kovalovská se věnuje joze již několikátým rokem a seznamování s různými druhy jogy a vším, co s ní souvisí je pro ni stále intezivnější. Jóga je skvělé uvolnění pro tělo i duši a stala se pro ní nepostradatelnou příjemnou záležitostí. Pravidelným jógovým cvičením více vnímá a respektuje své tělo, vůči němuž cítí vděčnost, vnímá jeho možnosti, nacházím v sobě svůj vnitřní klid a rovnováhu. Má tři děti.

Jan Kozák - lektor kurzu Atletika pro děti od 9 let.

Anna Krajčová studuje na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru kresby a sochařství. V tvorbě i životě je pro ni největším zdrojem inspirace a krásy příroda – především rostliny a stromy. Cvičení jógy jí pomohlo v komplikovaném období a od té doby se stalo nedílnou součástí jejího života. Jógu vnímá spíše jako duchovní cestu a způsob, jak se dostat ke svému středu, nejen jako tělesné cvičení. Obohacuje život, je příjemným uvolněním i posílením. U nás vede lekce Jogy a příměstské letní tábory zaměřené na výtvarnou činnost.

Gabriela Křečková vystudovala střední ekonomickou školu, nástavbu a studium specializované na andragogiku a personální řízení. Má široké zkušenosti v oblasti personalistiky (výběry pracovníků, analýzy, výběry a organizace školení, metodiky, práce s jednotlivci i týmy). Věnuje se i individuálnímu osobnostnímu rozvoji lidí. V roce 2009/2010 absolvovala kurz pro lektory Pilates a v roce 2010 rekvalifikační kurz pro lektory Nordic Walking. Je jedním z mála lektorů, kteří prošly kompletním vzděláním pro Nordic Walking včetně metodiky této techniky. Od roku 2010 oba sporty i vyučuje. Od roku 1995 se věnuje výživě, má širokou škálu kurzů a vzdělání v této oblasti, od roku 2010 se výživovému poradenství věnuje aktivně. Ve spojení se sportovní aktivitou Vám může pomoci sestavit osobní stravovací či tréninkový plán. Více o jejích aktivitách naleznete zde www.vitalplan.cz

Pavla Křemenová je instruktorkou plavání kojenců a batolat ve Studiu Motýlek. Je absolventkou řady kurzů a školení pro lektory pohybové výchovy malých dětí. Je iniciátorkou a zakládající členkou Klíčku. Má dceru a syna. 

Martin Kučera - lektor kurzu Atletika pro děti od 9 let.

Pavlína Mutinská - lektorka Gymnastické přípravky pro děti.

Martina Pomykáčková - lektorka kurzu Atletika pro děti od 7 do 9 let.

Eva Prosecká je lektorka tance, fitness trenérka a trenérka FITMAMI. Aktivně působila v taneční škole Salsa-Dance s dlouholetou praxí, která stála u zrodu taneční scény salsy a podílela se na choreografii tanečních projektů. Pod její vedením probíhají pravidelné taneční kurzy Latin dance 6 - 9 let, Taneční MIX a TAneční skupina Latin Dance. Zaměřuje se též na individuální výuku a také lekce pro ženy Ladies Styling.

Eliška Salzerová - lektorka kurzu " Rytmika pro děti"

Mgr. Evženie Štěpánková je absolventkou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Má celoživotní praxi v práci s dětmi na druhém stupni Základní školy v Klecanech. Má dvě dospělé dcery a syna,  tři vnoučata. U nás se věnuje kroužku " Tvoření s Evžou".

Jiří Štrejbar - lektor kouzelnického kroužku.

Ing. Jiří Valtera - lektor šachového kurzu.

Pavla Vejvodová se od malička věnuje sportu, hlavně volejbalu a běhu. Józe se věnuje asi 10 let a čím dál více propadá jejímu kouzlu. Naučila jí více vnímat své tělo a  pomáhá jí při zvládnutí stresových situací.  Cvičení jógy jí dodává tolik potřebnou pozitivní energii. Jejím vzorem je Lenka Kýrová a Lucie Konigová. Bydlí ve Zdibech a mám 2 děti.  

Mgr. Jana Vojtková je překladatelkou, vystudovala překladatelství a tlumočnictví na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy. Spolupracuje mj. s nakladatelstvím Samuel. Věnuje se i výuce angličtiny a to všem věkovým kategoriím od dětí na ZŠ ve Zdibech po dospělé. Má dceru a syna.    

Mgr. Dana Wimmerová se věnuje výuce anglického jazyka u předškolních dětí. Vystudovala na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Má dlouholeté zkušenosti s výukou nejen na základní a jazykové škole, ale i na gymnáziu, či přímo u klientů firemních kurzů. Má dceru a syna.

Administrativa a provoz:

Kateřina Balíková

Jitka Holoubková

Renata Kunclová

Podpořili nás

Klecany
Moje okolí
Poštovní spořitelna
Ministerstvo práce a sociálních věcí
Poštovní spořitelna
Středočeský kraj
TECHSEAL
Fond T-mobile
FOTO Novotný
Keramické centrum
ROP Střední Čechy
Nadační fond Avast
Nadační fond Albert
Nadace O2
Avaps
Nadace Partnerství

Kontaktujte nás

Pravý Hradec, U Školky 74, Klecany 250 67
IČ: 526258736 | info@pravy-hradec.cz | +420 723 734 994
klicek-pravyhradec@seznam.cz | +420 730 935 400