Volnočasové aktivity pro občany Klecan a okolí

Aktuality

Velikonoce 2021

I letošní Velikonoce musíme strávit trošku jiným způsobem, nežjsme byli zvyklí. Dětem bychom ale rádi umožnili velikonočníkoledu stejně jako loni se zachováním všech protiepidemickýchnařízení.Kdo se bude chtít zapojit do naší výzvy, může pro děti připravitkoledu např. na stoleček před svůj dům, nazdobit strom či keř adát vědět na FB Pravého Hradce a Klíčku, kde mohou děti koleduhledat (nebo poslat na info@pravy-hradec.cz). Všechna místa, kde budoupřichystané koledy, rozešleme i v neděli večer 4.4. hromadnýmmailem.Budeme rádi, když nám alespoň od jedné koledy pošlete foto(případně i video) na FB nebo na info@pravy-hradec.cz (abychomviděli, kdo letos přišel na koledu). Jednu vylosovanou fotkuodměníme speciálním velikonočním balíčkem.Zasláním fotky souhlasíte se zveřejněním na našich stránkách aFB.
více »

Přihlášení 2020/2021

Přihlášení na kroužky je již plně aktivní.  Bohužel v letošním roce  může dojít ke změně dne, času a místa konání kroužku. Za případné komplikace se omlouváme.
více »

Přihlašování na kroužky

Přihlašování na kroužky bude možné v průběhu září . Letos jsme nuceni začít s kroužky až od října. ( rekonstrukce školy)  Přednostní přihlášení budou mít děti, které již danný kroužek
více »

Nabídka kurzů a akcí

Podpořili nás

Klecany
Moje okolí
Poštovní spořitelna
Ministerstvo práce a sociálních věcí
Poštovní spořitelna
Středočeský kraj
TECHSEAL
Fond T-mobile
FOTO Novotný
Keramické centrum
ROP Střední Čechy
Nadační fond Avast
Nadační fond Albert
Nadace O2
Avaps
Nadace Partnerství

Kontaktujte nás

Pravý Hradec, U Školky 74, Klecany 250 67
IČ: 526258736 | info@pravy-hradec.cz | +420 723 734 994
klicek-pravyhradec@seznam.cz | +420 730 935 400